درباره ما

 

سلام  به مخاطبان عزیز

ما در وب سایت خود با بكارگيري جديدترين متد آموزش مهارت هاي يادگيري و روش هاي صحيح مطالعه تلاش مي كنيم تا افراد بتوانند به كمك آموزش هاي ساده و كاربردي زندگی بهتر و موثرتري داشته باشند. با این آموزش‌ها، هرکسی می‌تواند تكنيك هاي يادگيري و آموزش را ياد بگيرد و زندگي خود را با مطالعه و آموزش تغيير دهد.

چشم انداز ما

در حقیقت سايت آموزشي ما به افراد كمك مي كند با آموزش هاي ساده، علمي و كاربردي به مطالعه علاقه مند شوند تا بتوانند هم زندگي خود را تغيير دهند و هم بتوانند دنيا را جاي بهتري براي زندگي كنند. همچنين تلاش مي كنيم تا گامي موثر در اصلاح روند آموزشي كشور عزيزمان برداريم و بتوانيم سرانه مطالعه كشور را افزايش دهيم .

ما در این وب سایت ضمن آموزش‌های رایگان  و كاربردي، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در زمينه مهارت هاي مطالعه و تكنيك هاي تند خواني و تقويت حافظه می‌پردازیم.

IMG 20190503 105934

آدرس ما کجاست؟

 

آدرس دفتر :

فارس، شیراز، بلوار ابونصر شرقی، خیابان شهید همتی، کوچه شهید رنجبر1

 

راه های تماس با دفتر

همراه: 09302019056
ایمیل: khodaparast.hamidreza@gmail.com
ساعات کاری دفتر: شنبه تا چهارشنبه صبح ها ساعت 9 الی 13 و عصر ها ساعت 17 تا 20 است.

خدمات ما:

 

مقالات علمي و كاربردي

جهت بهبود كيفيت آموزشی و بالابردن سطح علمي افراد جامعه  تلاش مي كنيم با ارائه مقالات علمي و كاربردي و مناسب با شرایط جامعه تهیه و انتشار يابد  و به این ترتیب سطح کیفی آموزش را گام به گام در کشور ارتقا دهيم. اعتقاد ما اين است كه آموزش و يادگيري سنگ شالوده اصلي رشد وتعالي هر كشور و ملتي است. .

 

کارگاه های حضوری

ما تلاش مي كنيم با برگزاري كارگاه هاي حضوري فرصتي منحصر به فرد را براي آموزش پركاربردترين تكنيك هاي يادگيري و تند خواني را با  جديدترين متد هاي و روش هاي آموزشي به دوستداران علم و دانش محيا كرده ايم . اين كارگاه ها با ايجاد فضاي تمرين و پرسش و پاسخ گامي موثر در جهت بالابردن كيفيت آموزشي برداشته است.

 

تولید محتوای علمي و بومي سازي شده

محتوای علمی – کاربردی از کاربردی‌ترین و به روز ترین مطالب سرتاسر جهان را با شرایط کشور عزیزمان بومی سازی و منطبق کند و عمده آنها را به صورت رایگان در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

تماس با ما

در صورتی که تمایل دارید با ما در ارتباط باشید کافیست با ایمیل khodaparast.hamidreza@gmail.com و یا با شماره 09302019056 تماس بگیرید.

J1A6999 1

من حميد رضا خداپرست هستم، مدرس ، نويسنده و سخنران در زمينه مهارت هاي مطالعه و تكنيك هاي يادگيري

مشاور تحصيلي مدارس نمونه و برگزار كننده سمينار آموزشي كنكور و كارگاه هاي تندخواني و تقويت حافظه

تصاویری از سخنراني در دانشگاه روانشناسي تهران

Untitled 1Untitled 2 Untitled 5

سوال یا نظر خود را از ما بپرسید.